Sisustuskollektsioon PLUST Itaalia disaineritelt

PLUST pakub kasutajale mugavusi, on esteetiliselt nauditav ja tulvil tujuloovaid üllatusi. PLUST kollektsiooni olemuse tuum on mitmekesisus ja valikuvõimaluste paljusus.

Disainerid on kollektsiooni esemete jaoks inspiratsiooni ammutanud sellistest kummalistest objektidest nagu näiteks mõlki löödud plekkpurk, puukänd või muru, saades ilusa ja tõhusa tulemuse.

PLUST kollektsioon koosneb sarjadest, kuhu kuuluvad mööbel, vaasid, aksessuaarid ja eelnenud objektide valguslahendustega variandid.
Kõiki sarju iseloomustab esemete kasutusvõimaluste lai valik. PLUST pakub lahendusi siseruumides kui õues, nii kodu kui ka avaliku ruumi suurepäraseks kujundamisel. 

 

Kõrge kulumiskindlusega esemete voogavaid vorme rõhutavad puhtad värvid ja uljad valguslahendused. PLUST mööbli ja aksessuaaride välitingimustes kasutamisel saab pindade vastupidavuse suurendamiseks valida täiendava töötluse.

PLUST nutikas minimalism lubab esemeid sisustuses dominantidena kasutada või olemasolevat sisekujunduslahendust täiendada, vaid õrnalt aktsenti andes. 

Mööbli ja aksessuaaride valgusinstallatsioonid muudavad ruume põnevaks, aga lisavad ka funktsionaalsust. Aiapäkapikkude unenäolised, 21.sajandi helendavad sugulased võivad tänu nutikale materjalile päeval salvestunud valguse abil öösel kodus käidavaid kohti turvalisemaks helendada.

Kollektsiooni kõigi sarjade esemed on omavahel kombineeritavad ja erinevatesse keskkondadesse sobitatavad.PLUST kollektsiooni esemeid on nüüd lihtsam osta kui kunagi varem. E-pood DSIGNSTOCK.COM toob need teile koju kätte. PLUST sarjadega saab tutvuda ka tootja tehase kodulehel PLUST.IT